zasponsoruj

Podziel się Posiłkiem

Podziel się posiłkiem jest to ogólnopolski program społeczny, który w roku 2003 stworzyła firma Danone. Jest on odpowiedzią na problem niedożywienia wśród polskich dzieci. Banki Żywności dołączyły do programu jako Partner Strategiczny.

Jako partnerzy programu co roku na przełomie września i października organizujemy Zbiórkę Żywności „Podziel się Posiłkiem”, aby jak najwięcej żywności trafiło do placówek, które wokół swych działań koncentrują głównie dzieci i młodzież (szkoły, przedszkola, świetlice, domy dziecka, itp.).

Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Podziel się posiłkiem”

To był wyjątkowy weekend. Dla tysięcy dzieci, którym możemy dać w prezencie pyszny obiad i dla wszystkich tych, którzy zdecydują się to zrobić. Piątek-sobota 23-24 września to dwa dni akcji Podziel się Posiłkiem. W prawie 3000 sklepach w całej Polsce wolontariusze z uśmiechem przyjmą dary od kupujących. Lista sklepów jest dostępna na www.podzielsieposilkiem.pl

Pomóc można również online. Zapraszamy na charytatywni.allegro.pl. Za 5, 10, 15 i 50 zł mona kupić potrzebującym dzieciom paczkę z jedzeniem. Każda paczka to odpowiednio 3, 6,7 lub 15 posiłków dla dzieci. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tych dni.

Facebook